Wyszukaj podróż

Twoja podróż

Podróż na indywidualne zamówienieChcesz wybrać się w gronie rodziny lub znajomych w ciekawy zakątek na ziemi ?
Chcesz dołączyć do innych osób, które - podobnie jak Ty - pragną dobrze wykorzystać swój cenny urlop ?
A może masz własny pomysł na podróż i chcesz go zrealizować ?

Tak, chętnie znajdziemy dla Ciebie wśród bogatej oferty, dostępnej na zagranicznym rynku turystycznym, wyjątkowy program, według Twoich życzeń i oczekiwań.

Nasz czas, zaangażowanie, doświadczenie i "walizkę programów" oddajemy w ręce osób, które chciałyby:

wybrać się w podróż we własnym terminie,
wybrać się w podróż "szytą na miarę" - własny termin i program lub wytyczne, zarys trasy.

Wszystkie przedstawione wyżej warianty realizujemy na zapytanie dotyczące minimum
2 osób.

Osoby, które natomiast chętnie dołączą do innych, zachęcamy do odpowiednio wcześniejszego przysyłania zapytań. Zwiększy się wówczas szansa na skojarzenie grona osób, które w małej grupie wybiorą się w wspólną podróż.
Oprócz aspektu towarzyskiego ma to też tę zaletę, że koszty takich świadczeń jak transport, czy przewodnicy rozłożą się na większą ilość osób, czyli cena dla jednej osoby będzie odpowiednio niższa.


Przykładowe warianty programów indywidualnych:

Aktywnie - Wycieczki wędrowne lub rowerowe
Interesujący program kulturowy, zwiedzania i pozostałe elementy typowe dla klasycznej podróży uzupełnione o codzienne (lub prawie codziennie) wędrówki lub trasy rowerowe.
Stopień intensywności - lekki do średniego (2 - 4 godziny w ciągu dnia wędrówka, w przypadku rowerów 20 - 30 km). Doskonała okazja do bliskiego kontaktu z obcym krajem, jego mieszkańcami. Nie jest wymagane specjalne fizyczne przygotowanie, wystarczy ogólna dobra kondycja i zdrowie oraz zamiłowania do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Każdej dowolnej, wybranej przez Ciebie, konfiguracji przyświeca zawsze nadrzędny cel
- chcemy pomóc Tobie w przeżyciu fascynujących wrażeń i wszechstronnym poznaniu obcej kultury.
Gdzie kończy się nasza rola ?
Znalezienie dla Ciebie wymarzonej wycieczki to nie koniec zadań dla nas. W zależności od wybranej konfiguracji służyć pomocą będzie pilot lub lokalny przewodnik. Zawsze też do dyspozycji pozostaje przedstawiciel wybranej partnerskiej agencji w miejscu pobytu.

Rodzaj podróży:

wycieczki kolejowe

Podróż 1001 nocy, czyli pociągiem przez Iran

12

Dni

Wycieczka kolejowa szlakiem baśni 1001 nocy. Zapraszamy do przeżycia wyjątkowej przygody kolejowej : 3000 lat historii i 3500 km torów kolejowych. Jedziemy przez tereny starożytnej Persji, po najpiękniejszej trasie współczesnego Iranu. Trasę pokonujemy klimatyzowanym pociągiem...

Rodzaj podróży:

wycieczki kolejowe

African Explorer. Z Pretorii do Wodospadów Wiktorii

15

Dni

Pełna wrażeń wycieczka kolejowa łączy w sobie cztery wyjątkowe państwa - Republikę Południowej Afryki, Suazi, Mozambik i Zimbabwe. Czekają Państwa atrakcje turystyczne, takie jak Park Narodowy Krugera czy Wodospady Wiktorii. Oprócz stałych tras turystycznych pokażemy Państwu...