Wyszukaj podróż

O nas

Kim jesteśmy?


 
Zapraszamy do kontaktu, by zamówić drukowany katalog

"Wycieczki kolejowe. Najpiękniejsze trasy i słynne pociągi świata"


Tel. 58 320 61 63

" ... co ciągnie człowieka w świat ? Ciekawość ? Głód przeżyć ? Potrzeba nieustannego dziwienia się ?

 
Grupa ideatour:
 

ideatour podróże kulturowe


Specjalizujemy się w oferowaniu wycieczek kolejowych w stylu nostalgicznego Orient Express.

Coraz większe grono Klientów docenia tę formę podróżowania, gdzie przejazd między poszczególnymi miastami, regionami sam w sobie jest atrakcją. W żadnym wypadku nie jest to stracony czas na "tylko przejazd", by w nowym miejscu kontynuować zwiedzanie. Klienci, którzy już zakosztowali smaku wycieczek kolejowych, byli zachwyceni samym pociągiem i tym co on oferuje : wygodne przedziały sypialne, podziwianie widoków z okien pociągu podczas posiłków w eleganckim wagonie restauracyjnym, aspekt towarzyski - wszak w pociągu łatwo nawiązuję się nowe znajomości. Na bazie pociągów czarterowych lub regularnych powstają atrakcyjne programy turystyczne. Nie ograniczamy się tylko do trasy wyznaczanej przez tory kolejowe. Tam, gdzie warto, opuszczamy pociąg, by dojechać autokarem do ciekawych miejsc. Dla urozmaicenia nie wszystkie noclegi są w pociągu, śpimy w hotelach i zawsze w centralnie położonych, tak by łatwo dotrzeć pieszo na najważniejszych zabytków.

Polecamy unikatowe trasy, luksusowe pociągi, m. in.

Złoto Carów - Kolej Transsyberysjka z Moskwy do Pekinu,

Klejnot Pustyni - Namibia

Złoty Klon - Kanada,

szlak kolejowy w Argentynie, Boliwii i Peru

Jedwabny Szlak - Kazachstan - Uzbekistan - Turkmenistan

oraz absolutną nowość -

pociąg specjalny z Turcji do Iranu (Stambuł - Isfahan) 

ideatour germanus    

organizacja grupowych imprez turystycznych w Polsce
dla zagranicznych biur podróży

joyevent.pl

turystyka aktywna, imprezy firmowe, zdobywca nagród
za oryginalne pomysły programów w Trójmieście, organizator                           
city breaks dla klientów z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Skandynawii


 

Doświadczenie na rynku turystycznym zdobywamy od 1996 r. obsługując naszych zagranicznych klientów. Nasza działalność do tej pory koncentrowała się na organizacji wycieczek w całej Polsce dla grup z Niemiec, Austrii i Francji. Zdobyliśmy uznanie dzięki wysokiej jakości obsługi, oferowaniu ciekawych ambitnych programów imprez w atrakcyjnych miastach i regionach Polski. Zagranicznym gościom prezentujemy dorobek naszej kultury, organizujemy dla nich udział w koncertach, wystawach i przemierzamy kraj śladami polskich artystów światowej sławy.

Nasze atuty to doświadczenie na międzynarodowym rynku turystycznym, pasja podróżnicza, zamiłowanie do obcych kultur, dbałość o szczegóły i precyzja przy doborze programów wycieczek i ofert uznanych organizatorów.

Klientom z Polski służymy fachową poradą przy znalezieniu i rezerwacji wymarzonej podróży.

Odkryj z nami zdobycze kultur Europy i świata !

 

Rodzaj podróży:

wycieczki kolejowe

Podróż 1001 nocy, czyli pociągiem przez Iran

12

Dni

Wycieczka kolejowa szlakiem baśni 1001 nocy. Zapraszamy do przeżycia wyjątkowej przygody kolejowej : 3000 lat historii i 3500 km torów kolejowych. Jedziemy przez tereny starożytnej Persji, po najpiękniejszej trasie współczesnego Iranu. Trasę pokonujemy klimatyzowanym pociągiem...

Rodzaj podróży:

wycieczki kolejowe

African Explorer. Z Pretorii do Wodospadów Wiktorii

15

Dni

Pełna wrażeń wycieczka kolejowa łączy w sobie cztery wyjątkowe państwa - Republikę Południowej Afryki, Suazi, Mozambik i Zimbabwe. Czekają Państwa atrakcje turystyczne, takie jak Park Narodowy Krugera czy Wodospady Wiktorii. Oprócz stałych tras turystycznych pokażemy Państwu...